• Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen

Olimpiada Geograficzna

WYNIKI ZAWODÓW OKRĘGOWYCH (po weryfikacji) ORAZ PEŁNA LISTA UCZNIÓW DOPUSZCZONYCH DO ZAWODÓW CENTRALNYCH ZNAJDUJE SIĘ NA STRONIE KOMITETU GŁÓWNEGO OLIMPIADY GEOGRAFICZNEJ:

UCZNIÓW - FINALISTÓW WRAZ Z NAUCZYCIELAMI ZAPRASZAMY NA OFICJALNE OGŁOSZENIE WYNIKÓW I SPOTKANIE W SPRAWIE WARSZTATÓW TERENOWYCH W GORCACH ORAZ ZAWODÓW FINAŁOWYCH W PUŁAWACH, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ NA WNOZ UŚ W SOSNOWCU W DNIU 15 MARCA 2014 r. O GODZ. 9.45 W RAMACH XXI SOSNOWIECKIEGO FORUM NAUCZYCIELI GEOGRAFII I PRZYRODY

Wyniki zawodów okręgowych - po części pisemnej

Zakwalifikowani do części ustnej

Informacje o bieżącej edycji Olimpiady Geograficznej znajdują się na stronie internetowej Komitetu Głównego w zakładce "Aktualności"

Tematy prac I etapu XLI Olimpiady Geograficznej

1.     Konsekwencje presji antropogenicznej na wybranym obszarze prawnie chronionym
2.
Charakterystyka wód powierzchniowych na wybranym obszarze
3.
Ekonomiczne uwarunkowania rozwoju dwóch wybranych gmin
4.     Geograficzna charakterystyka wzniesienia terenu

Sekretarz KO w Sosnowcu mgr Elżbieta Markowiak pełni dyżur telefoniczny (nr tel. kom. 500 475 105) we wtorki (godz. 18-20). Kontakt drogą mailową: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Skład Komitetu Okręgowego Olimpiady Geograficznej obejmującego woj. śląskie (z siedzibą na WNoZ UŚ w Sosnowcu): mgr Bożena Dobosik (przew. O.Cz. PTG, n-l, Częstochowa), mgr Ewa Drozd (em. n-l, Katowice), dr hab. Renata Dulias (prac. nauk., UŚ), dr Maria Fajer (prac. nauk. UŚ), mgr Bogusława Grabowska (n-l, Bielsko-Biała), dr hab. Adam Hibszer (przew. O.K. PTG, prac. nauk. UŚ) - przewodniczący, mgr Romualda Litwin (em. n-l, Czeladź), mgr Mariola Lux (RoDN "WOM"), mgr Elżbieta Markowiak (em. n-l, Sosnowiec) - sekretarz, mgr Henryk Mróz (n-l, Cieszyn),  mgr Józef Soja (egz. OKE Jaworzno), mgr Barbara Tryba (n-l, Częstochowa)

<<  Kwietnia 2014  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N